Jesteś tutaj: Strona główna / Rozkład Jazdy

Rozkład Jazdy

Data powstania: 2014-03-28 08:18
Data modyfikacji: 2014-06-24 17:47

Rozkład jazdy linii 157 obsługiwanej przez PKM TYCHY Sp. z o.o.

Przystanek: Kobiór Leśniczówka; kierunek: Mikołów Dworzec PKP

Przystanek: Kobiór Centrum; kierunek: Mikołów Dworzec PKP

Przystanek: Kobiór Kolonia; kierunek Mikołów Dworzec PKP

Przystanek: Kobiór Leśniczówka; kierunek: Tychy Tęcza

Przystanek: Kobiór Centrum; kierunek: Tychy Tęcza

Przystanek: Kobiór Kolonia; kierunek: Tychy Tęcza

Pełny rozkład jazdy znajduje się na stronie: http://www.mzk.pl

 


 

Rozkład jazdy - Polskie Koleje Państwowe S.A.: http://www.rozklad-pkp.pl

 


 

Rozkład jazdy - Koleje Śląskie: http://www.kolejeslaskie.com

 


 

Rozdkład jazdy MINIBUSA:

 Pszczyna - Piasek - Kobiór - Tychy
Kursuje od poniedziałku do piątku

Przystanel

Godzina

P-na Szpital 7.00 8.30 s 9.55 12.10 s 13.40 15.10 17.10
P-na PKP ul. Sokoła 7.02 8.32 s 9.57 12.12 s 13.42 15.12 17.12
P-na Park 7.06 8.36 s 10.01 12.16 s 13.46 15.15 17.16
P-na ul. Katowicka 7.09 8.39 s 10.04 12.19 s 13.49 15.18 17.19
Piasek 7.11 8.41 s 10.06 12.21 s 13.51 15.26 17.21
Piasek Restauracja 7.12 8.42 s 10.07 12.22 s 13.52 15.27 17.22
Kobiór ul. Promnicka 7.20 8.50 s 10.15 12.30 s 14.00 15.35 17.30
Kobiór ul. Rodzinna 7.21 8.51 s 10.16 12.31 s 14.01 15.36 17.31
Kobiór Centrum 7.23 8.53 s 10.18 12.33 s 14.03 15.38 17.33
Kobiór Kolonia 7.25 8.55 s 10.20 12.35 s 14.05 15.40 17.35
Kobiór Centrum           15.42  
Kobiór Leśniczówka           15.44  
Żwaków           15.50  
Tychy Skałka           15.53  
Tychy Dmowskiego           15.55  
Tychy Gr Roweckiego           15.57  
Tychy Apteka           15.59  
Tychy Urząd Miasta           16.00  
Tychy Tęcza           16.02  
Tychy Szpital Woj.           16.03  

UWAGA!

S – nie kursuje w okresie od 01.07.2017r. do 31.08.2017r.

 

Tychy - Kobiór - Piasek - Pszczyna
Kursuje od poniedziałku do piątku

Przystanek

Godzina

Tychy Szpital Woj.             16.10  
Tychy Tęcza             16.12  
Tychy Urząd Miasta             16.13  
Tychy Apteka             16.14  
Tychy Gr Roweckiego             16.16  
Tychy Dmowskiego             16.18  
Tychy Skałka             16.20  
Żwaków             16.23  
Kobiór Leśniczówka             16.29  
Kobiór Centrum             16.31  
Kobiór Kolonia 6.23 7.25 9.23 s 10.35 s 12.50 14.15 16.33 17.35
Kobiór Centrum 6.25 7.27 9.25 s 10.37 s 12.52 14.17 16.35 17.37
Kobiór ul. Rodzinna 6.27 7.29 9.27 s 10.39 s 12.54 14.19 16.37 17.39
Kobiór ul. Promnicka 6.28 7.30 9.28 s 10.40 s 12.55 14.20 16.38 17.40
Piasek Restauracja 6.36 7.38 9.36 s 10.48 s 13.03 14.28 16.46 17.48
Piasek 6.37 7.39 9.37 s 10.49 s 13.04 14.29 16.47 17.49
P-na ul. Katowicka 6.40 7.42 9.40 s 10.52 s 13.07 14.32 16.50 17.52
P-na Park 6.42 7.44 9.42 s 10.54 s 13.09 14.34 16.52 17.54
P-na PKP ul. Sokoła 6.46 7.48 9.46 s 10.58 s 13.13 14.38 16.56 17.58
P-na Szpital 6.48 7.50 9.48 s 11.00 s 13.15 14.40 16.58 18.00

 

UWAGA!

S – nie kursuje w okresie od 01.07.2017r. do 31.08.2017r.


Autor: Ryś Marcin
Ilość wyświetleń: 27820


 
Gmina Kobiór
ul. Kobiórska 5, 43-210 Kobiór
NIP: 638-17-91-816
REGON 276257707
Urząd Gminy Kobiór
ul. Kobiórska 5, 43-210 Kobiór
NIP: 646-21-16-846
REGON 271505431

 

Godziny pracy Urzędu Gminy:
Poniedziałek 7:30 - 15:30;
Wtorek 7:30 - 15:30;
Środa 7:30 - 15:30;
Czwartek 7:30 - 17:00;
Piątek 7:30 - 14:00
Copyright Urząd Gminy Kobiór